Jak to działa
Wypełnij aplikację Na uzupełnienie aplikacji potencjalni kandydaci mają około dwa tygodnie. Aplikacja w swojej formie podzielona jest na pytania: informacyjne, merytoryczne, kreatywne. Sprawdzamy też motywację danej osoby i to jak bardzo przyłożyła się do napisania swojej aplikacji.
Poczekaj na nasz telefon Po pierwszej części, jeżeli została rozpatrzona pozytywnie, zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na drugi etap rekrutacji.
Rozmowa rekrutacyjna Jest to pierwsze spotkanie "twarzą w twarz" z kandydatem. Rozmawiamy z potencjalnym nowym działaczem, pytamy o aplikację, rozwijamy to co dana osoba pisała o sobie i o swoich zainteresowaniach. Sprawdzamy także umiejętności negocjacji oraz perswazji. Rozmowa, chociaż powoduje najwięcej stresu, to często jest najlepiej wspominana przez nowych "NZSiaków" i nie ma żadnych powodów żeby się jej bać.
Case study W tej części rekrutacji dzielimy potencjalnych kandydatów na zespoły, które mają do wykonania różne zadania. Sprawdzają one kreatywne działanie oraz szybkie podejmowanie decyzji. Podczas tego etapu największą uwagę zwracamy na zdolność do adaptacji, współpracy oraz przewodzenia grupie.
Witamy w NZS Teraz zaczyna się najlepszy etap w Twoim życiu! Nie Zmarnuj Szansy!