NZS UE Wrocław w XII Turnieju IKSS WOŚP!

W ubiegłą niedzielę, 5-ciu śmiałków z naszej organizacji brało udział w dwunastej edycji Turnieju IKSS WOŚP. Z dumą pragniemy poinformować, że nasi chłopcy wywalczyli dla nas 1 miejsce! ?

Słów kilka na temat Turnieju IKSS WOŚP

Jest to turniej organizowany przez organizację również z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, mianowicie przez Informację Kulturalno-Sportową Studentów, już od 12 lat, z którego dochód przekazywany jest na poczet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak turniej na rzecz WOŚP wyglądał w tym roku?

W ubiegłych latach, tj. przedpandemicznych, główną atrakcją wydarzenia był turniej piłki halowej z towarzyszącymi eventami jak np. aukcjami czy loteriami. Jednak w tym roku, z uwagi na obostrzenia, studenci brali udział w nieco odmiennej formie rywalizacji sportowej.

Członkowie NZS UE Wrocław, oraz innych organizacji, mieli okazję zmierzyć się w takich konkurencjach na świeżym powietrzu jak:

• kopanie piłką do celu,⚽️
  • rzut woreczkiem do tarczy,??‍♂️
  • strzelanie z łuku,?
  • quiz sportowy,?
  • tor przeszkód.??‍♂️

Bez wątpienia każda z konkurencji przysporzyła niemało emocji i jednocześnie zabawy, a wszystko w szczytnym celu wsparcia WOŚP po studencku.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji! ?