Dziś

wiosenny integracyjnyNiezależne Zrzeszenie Studentów to jedna z największych organizacji studenckich w Polsce, którą tworzy 35 jednostek uczelnianych w całym kraju, organizujących 9 ogólnokrajowych projektów. NZS może poszczycić się barwną i bogatą przeszłością, która ukształtowała jego teraźniejszy wizerunek.

W ciągu ponad 30 lat działalności przewinęło się ponad 190 tysięcy ludzi. Dziś bardzo wielu z nich to osoby z pierwszych stron gazet: politycy, dziennikarze, ludzie biznesu i kultury . To właśnie jako „ludzie” często definiuje się samą ideę i cel naszej organizacji.

Nasza uczelnia od początku istnienia Zrzeszenia miała swój udział w jego historii. Obecnie NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu liczy około 100 aktywnych członków  i przyjaciół, dzięki czemu jest największą organizacją na uczelni.

jesienny wyjazd 2014

Co przyciąga młodych ludzi?

NZS to przede wszystkim pasja, kreatywność, możliwości i sukces. Zajmujemy się realizacją projektów, przy których uczymy się pracy w grupie i cennej sztuki nawiązywania kontaktów zewnętrznych. Doskonalimy swoje umiejętności, działając w różnorodnych komisjach, m.in. Wizerunku i Promocji, HR czy Komisji Finansów. Nie wiemy, co to nuda, dzielimy się pomysłami, realizujemy je, a przy tym rozwijamy swoje talenty.

Przyjaciele NZS-u mają możliwość poznania starszych członków i całej struktury organizacji dzięki mentoringowi, a przecież znana jest mądra sentencja, iż „ucząc innych, uczymy się sami”. W każdym naszym działaniu pamiętamy, że NZS to przede wszystkim LUDZIE.  Nikt w naszej organizacji nie jest sam. Każdy znajduje tu miejsce dla siebie.  Zrzeszamy ludzi pełnych energii, zapału, entuzjazmu i pomysłów, chcemy zmieniać świat i dobrze się bawić!

Każdy może do nas dołączyć, wystarczy wziąć udział w jednej z dwóch rekrutacji(październik/marzec), które przeprowadzamy w każdym roku akademickim. Dodatkowo corocznie organizujemy około 20 projektów, w których udział może wziąć każdy z Was. NZS działa już dla Was 34 lata, a jego członkowie mają poczucie, że Nie Zmarnowali Szansy.