NZS

wigilia (2)

Witaj na stronach Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!

Skoro nas odwiedzasz, oznacza to, że nie jest Ci obojętna Twoja przyszłość a jednocześnie bliskie są Ci sprawy studenckie, nasze problemy i nasze marzenia. Chcesz podkreślić swój indywidualizm i samodzielność, chcesz stać się prawdziwym liderem. Wspólnie z nami chcesz się rozwijać, chcesz mieć wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość. A to oznacza, że dobrze trafiłeś!

Na naszych stronach znajdziesz informację o naszej organizacji, jej misji, strukturze i co najważniejsze – ludziach, którzy ją tworzą. Ludziach pełnych energiizapału, entuzjazmu i pomysłów, czyli tego co potrzebne, by zmieniać świat i dobrze się bawić. Dowiesz się jakie projekty realizujemy, poznasz naszą bogatą historię. Znajdziesz informacje o tym jak rozpocząć z nami współpracę i jak w nas zainwestować. Dowiesz się dlaczego warto do nas dołączyć i jakich osób szukamy. Życzymy przyjemnej podróży po świecie NZSu!