Studencki Nobel

W marcu tego roku odbyła się kolejna edycja projektu Studencki Nobel.

W Studenckim Noblu 2017 pojawiły się nowe kategorie konkursowe, w tym kategoria DZIAŁACZ-Aktywny Student. Ze względu na ogromną ilość kół naukowych oraz organizacji studenckich na naszej Uczelni postanowiliśmy skupić się na promocji tej właśnie kategorii. W tym celu zorganizowaliśmy Familiadę – konkurs dla studentów działających w stowarzyszeniach. Wydarzenie wypadło R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-I-E, wszyscy uczestnicy bawili się świetnie i każdy wyszedł z sali z uśmiechem na ustach. Na wydarzeniu było prawie 150 osób!

Srudencki Nobel 1

Natomiast biorąc pod uwagę ekonomiczny charakter naszej Uczelni, przygotowaliśmy także szkolenie z dziedziny finansów, pt. „Analizy Biznesowe – czy tylko dla orłów?”, które przeprowadził członek stowarzyszenia CIMA – Pan Tomasz Kaciun. To wydarzenie również spotkało wielu zwolenników i udział w nim wzięło prawie 60 studentów.