Wigilia 2016

Każdego roku grudzień w szczególności dla nas studentów jest ciężkim miesiącem. Natłok nauki, coraz szybciej zbliżająca się sesja lecz każdy z nas w tym miesiącu czeka na ten jeden ważny dzień, który na pewno przybliży nam tą wspaniałą świąteczną atmosferę. Jest to Wigilia naszego NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która odbyła się 8 grudnia. W tym roku spotkaliśmy się w bardzo licznym gronie ponad 100 osób.

Wigilia 2016

Jak nakazuje tradycja, na początku wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia oraz przekazaliśmy sobie wzajemnie prezenty. Takie dni jak ten w szczególności umacniają więzi w organizacji. Po całej części formalnej wszyscy zaczęliśmy bawić w http://www.achaten-suisse.com/ rytmie muzyki do białego rana. Niestety wszystkie dobre chwile szybko przemijają. Już czekamy na Wigilię w następnym roku!