Rekrutacja Jesień 2016

Podsumowanie jesiennej rekrutacji

20. października zakończyła się jesienna edycja rekrutacji do naszej organizacji. Była to rekrutacja pod wieloma względami rekordowa. Dzięki bardzo dopracowanej promocji w postaci plakatów, ulotek, wystąpieniu na dniu organizacji na Adapciaku i targach organizacji, standów, shoutów, baneru i licznych postów na facebooku otrzymaliśmy prawie 200 aplikacji. Wynik ten przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Przez trzy dni po zakończeniu aplikacji przeprowadzaliśmy około 150 rozmów rekrutacyjnych, w czasie których poznawaliśmy nowe osoby, które pełne zapału opowiadały, dlaczego wybrały właśnie NZS i w jakich projektach chciałyby działać.

Rekrutacja 2016 jesień

Ostatnim etapem było case study, czyli prace w grupach. Kandydaci, których było aż 109, wykonywali wspólnie zadania przygotowane przez komisję HR,  jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

 

Po bardzo długich obradach i wielu dylematach, zdecydowaliśmy się przyjąć do naszej organizacji aż 57 nowych członków. Jeszcze tego samego wieczoru  poinformowaliśmy szczęśliwców o decyzji. Jest nam niezmiernie miło witać nowe twarze i mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspaniale się bawić na wyjeździe integracyjnym już 4-6 listopada.

Jeszcze raz gratulujemy nowym NZSiakom i życzymy sukcesów w działalności.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Patryk Kajstura