Ekonomalia-2016-Wroclaw-720x360_c

Koncerty Ekonomaliowe 2016

Ekonomalia już za nami!

Kilka dni, które pokazały jak dobrze bawią się studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Szczególnie dobrze bawili się na obu koncertach ekonomaliowych, które zorganizował NZS UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO.

Dnia 19.05 odbyły się Hip-Hop Ekonomalia, które w tym roku przyciągnęły jeszcze więcej ludzi niż w poprzednich latach. Za sprawą ciężkiej, wielomiesięcznej pracy teamu, zagrali u nas:
-Kuba Knap
-Sarius + W.E.N.A.
-Dwa Sławy.

Koncerty wyszły jak nigdy dotąd, i już teraz wiele osób czeka na przyszłoroczną edycję.

Dnia 20.05 odbył się drugi z koncertów ekonomaliowych. UE Live, czyli dzień rockowy, w tym roku spełnił najśmielsze oczekiwania. Kolejny raz wielka praca teamu z NZS-u dała niesamowite efekty w postaci aż 4 koncertów. Zagrali znani artyści, którzy sprowadzili wielkie tłumy ludzi. Zagrali dla nas:
-Cochise
-Lej mi Pół
-Trzynasta w samo południe
-Kabanos.

Cztery zespoły na wysokim poziomie, zapewniły rozrywkę dla wszystkich studentów Uniwersytety Ekonomicznego we Wrocławiu.

Liczymy że przyszłoroczna edycja koncertów ekonomaliowych, robionych przez NZS, będzie tak samo dobra, a może nawet lepsza!!!