Wyjazd

Wyjazd integracyjny wiosna 2016

W dniach 11-13 marca odbył się wyjazd integracyjny NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Nasi działacze tym razem odwiedzili ośrodek … xa0 ko side effects of macrobid 100mg capsules www built4income com macrobid 100mg … xa0 ko side … „Rzeczka”.

Nad tym, by wyjazd się odbył, przez ponad 2 miesiące pracował team 11 osób, pod przewodnictwem Jakuba Bojakowskiego. Pomimo licznego grona organizatorów, każdy z nich miał wiele pracy. Po ustaleniu miejsca docelowego team zajął się tworzeniem zajęć dla uczestników wyjazdu.

Wyjazd2

W piątek wszyscy członkowie pomimo pogody iście zimowej i braku możliwości zaśpiewania piosenek przy ognisku nie stracili możliwości poznania się, bo wieczorem odbyła się pierwsza impreza wyjazdu. Drugiego dnia wyjazdu wszyscy mogli wziąć udział w zabawach integracyjnych. Następnie w części merytorycznej uczestnikom zaproponowano tworzenie nowego projektu dla organizacji. Wieczorem nad ośrodkiem zawisnęła piracka flaga!    Tak, to piraci byli tematem wyjazdu.

 

Jak zwykle, nasi członkowie wykazali się wielką inwencją twórczą i stworzyli wiele ciekawych przebrań. Impreza tematyczna miała odbyć się zaraz po otrzesinach zorganizowanych dla nowych przyjaciół, których w tej rekrutacji dołączyło aż 19.

Nie był to jednak koniec niespodzianek, mianowicie nasi wspaniali mężczyźni z okazji Dnia Kobiet wręczyli każdej z dziewczyn tulipany. Dodatkowo zaplanowali magiczne chwile z wzlatujacymi w niebo lampionami. Później wszyscy uczestniczyli w „nie”zapomnianej imprezie. W niedzielę, po odliczeniu wszystkich, trzeba było zadbać o to, aby uczestnicy wyjazdu bezpiecznie wsiedli do pociągu, bo jak wiadomo rodziny nie zostawia się w tyle!

Wyjazd1

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Patryk Kajstura