DK

Drogowskazy Kariery 2016 startują !

Niezależne Zrzeszenie Studentów nie przestaje zachwycać. Najlepszym dowodem jest kolejna edycja wrocławskich Drogowskazów Kariery. Projekt powstawał dzięki ciężkiej pracy zaangażowanych działaczy Uniwersytetu Ekonomicznego, Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego.

Startujemy już 4 kwietnia, oferując studentom wachlarz interesujących szkoleń, praktycznych warsztatów i case studies, których tematyka została dopasowana na podstawie profilu uczelni. Młodzi ekonomiści będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, podczas których poruszane będą kwestie prowadzenia własnej firmy, kreowania swojego wizerunku, a także efektywnej pracy zespołowej. Ideą projektu jest pomoc młodym, przedsiębiorczym ludziom w odnalezieniu właściwej drogi rozwoju. Dzięki Drogowskazom Kariery znacznie zwiększają się szanse studentów na rynku pracy. Uczestnicy tego wartościowego projektu zyskują możliwość poznania specyfiki pracy w określonych branżach lub http://www.buy-trusted-tablets.com u potencjalnych pracodawców. Projekt jest stworzony dla tych, którzy pragną już podczas studiów zdobywać niezwykle cenną, praktyczną wiedzę w zakresie przedsiębiorczości.

Twórcom projektu bardzo zależało, aby nawet ci najbardziej ambitni, biorąc udział w wartościowych szkoleniach, zostali usatysfakcjonowani i zyskali wiedzę przydatną w przyszłości. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy już ruszyły więc nie zmarnujcie swojej niepowtarzalnej szansy. W celu uzyskania dodatkowych informacji śledźcie profil Drogowskazów Kariery na Facebooku.