DSC_0897

Wigilia 2015!

Na co dzień każdy z nas żyje w biegu, pogrążony w wirze pracy i nauki. Jednak przychodzi taki dzień, że odrywamy się od życia codziennego by spędzić ze sobą wspólny czas w świątecznej atmosferze.

DSC_0219

W czwartek tj. 17.12.2015 roku odbyła się uroczysta Wigilia naszego NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Spotkaliśmy się w gronie ponad stu osób. Było elegancko, szykownie i wyjątkowo.DSC_0889

Na początku spotkania zgodnie z tradycją podzieliliśmy się ze sobą opłatkiem. Każdy miał okazję do złożenia życzeń i osobistej rozmowy. Takie chwile szczególnie umacniają więzi w organizacji.  Zgodnie ze zwyczajem były także i prezenty. Nagrodziliśmy również symbolicznymi statuetkami oraz dyplomami naszych wspaniałych koordynatorów: Anna Dziarmaga (Wampiriada), Paulina Chilińska (wyjazd integracyjny), Barbara Marek (Dzień Życzliwości), Aleksandra Koman (Zwierzaki), Karolina Leszkiewicz (Travel for Experience), Bartosz Kałuziński (NZS Games) oraz sprawcę tegorocznej Wigilii – Jakub Bojakowski!

Potem nastąpiła wyjątkowa chwila dla osób,  które czekały na tę wyjątkową chwilę od rekrutacji wiosennej. Zmienili oficjalnie status z Przyjaciela na Członka. NZS powiększył się o dziesięciu działaczy: Michał Sawrycz, Emilia Trznadel, Joanna Labocha, Paulina Senator, Martyna Jasiak, Izabela Kisielewicz, Tola Grzywnowicz, Karolina Stachańska, Paweł Nowaczewski, Aleksandra Wojtala.

Po wszystkich formalnościacDSC_0867h wszyscy bawiliśmy się w rytmie muzyki na parkiecie. Niestety jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Nie możemy się doczekać następnej Wigilii.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Jakub Niedźwiecki