10670247_777877702270871_6078106415437718332_n

Travel for Experience


Przeraża Cię perspektywa spędzenia wakacji w domu? Chciałbyś zwiedzić trochę świata jednak twój studencki budżet przewiduje jedynie piątkowe piwo? Jeśli tak, to musisz tu być!

Travel for Experience to dwudniowe targi firm oferujących studentom wyjazdy typu work&travel, kursy językowe, staże oraz praktyki za granicą. Podczas targów każdy będzie miał możliwość zapoznania się z ofertami firm, bezpośredniej rozmowy z ich przedstawicielami i uzyskania szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie.

Targi dają możliwość, by w jednym czasie i miejscu znaleźć wiele propozycji zatrudnienia i praktyk, wypełnić dokumenty aplikacyjne, uzyskać wszystkie potrzebne informacje i zaplanować wyjazd za granicę. Oprócz cennego doświadczenia i podszkolenia języka, czekają na Ciebie też nowe znajomości i świetna zabawa. Wyjazdy typu work&travel to niezapomniane doświadczenia, które będziesz wspominać całe życie! Nie wierzysz?

Przyjdź na spotkanie z ludźmi takimi jak ty, którzy też zastanawiali się czy skorzystać z takiej okazji. Dowiesz się jak wygląda wyjazd „od kuchni” oraz co zabrać ze sobą na wyjazd. Wśród uczestników spotkania rozlosujemy nagrodę specjalną!
Zapisy do 8 listopada.
https://docs.google.com/forms/d/15fwY763H8KsmmqRQOJ6wtwH9y5l0q64G9K_wQXaqVYo/viewform

Szukajcie Nas na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w dniach 5-6 listopada, gdzie podczas naszych stand’ów również będą czekać na was nagrody, min. książki i nie tylko 😉

Nasz projekt wspierają Biuro Karier, Kuźnia Kadr oraz Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Słuchajcie również RadioSky. Nowa inicjatywa trójki młodych studentów z Wrocławia, zrodzona z pasji do muzyki i radia. —> http://radiosky.pl/

Nasi wystawcy to m.in.:
Camp Leaders —> http://www.campleaders.com/pl/
Education First —> http://www.ef.pl/
Emakopol —> http://www.emakopol.pl/
Cultural Care Au Pair —> http://www.culturalcare.pl/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Bartek Kałuziński