WPDW_baner785x312

Wrocławska Podróż do Wolontariatu

Trwa rekrutacja do trzeciego cyklu Projektu „Wrocławska Podróż do Wolontariatu”. Realizuje go Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania (WCOW) w imieniu Gminy Wrocław.

Celem projektu jest rozwój wolontariatu wspierającego działania wrocławskich instytucji pieczy zastępczej na rzecz zapobiegania wykluczeniu społecznemu wychowanków będących w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, Rodzinnych Domach Dziecka i rodzinach zastępczych. Aby móc rozpocząć tę wyjątkową podróż należy być studentem (szczególnie kierunków pedagogiki, pracy socjalnej i służb społecznych i pokrewnych), nieaktywnym zawodowo i mieszkającym we Wrocławiu.

Zachęcamy Was do udziału. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.podrozdowolontariatu.pl