zdjecie w tle kopia

DiKeje ruszają lada moment! Zapisy od 6 marca!

Drogowskazy Kariery 2013

Nudzisz się na wykładach i ćwiczeniach?

Za dużo teorii, za mało praktyki?

W takim razie NZS przygotował kolejny raz coś specjalnie dla CIEBIE!

Już 11 marca rusza nowa edycja wrocławskich Drogowskazów Kariery organizowanych przez NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz NZS Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez dwa tygodnie na obu wyżej wymienionych uczelniach odbędzie się ponad 50 szkoleń, warsztatów oraz case studies. Główną ideą tego projektu jest pomoc studentom w odnalezieniu się na rynku pracy oraz rozwój ich ścieżek karier.
W tegorocznej odsłonie Drogowskazów Kariery wezmą udział takie marki jak: Deloitte, Grant Thornton, Liga Odpowiedzialnego Biznesu, Human Partner, Orfin Studio, Milvum oraz wiele innych (więcej w zakładce: PARTNERZY na stronie www.wroclaw.drogowskazykariery.pl).

Bez wątpienia każdy znajdzie dla siebie odpowiednie szkolenie, z którego wyjdzie wzbogacony o wiedzę, która niewątpliwie przyda się na arenie zawodowej. Twórcy DiKejów (bo tak nazywamy potocznie ten projekt) dołożyli wszelkich starań, precyzyjnie dobierając Partnerów tak, aby nawet najbardziej wymagające osoby mogły wyjść z naszych warsztatów usatysfakcjonowane! Już przeszło 3 miesiące pracujemy nad tym, aby tegoroczna edycja zapadła w pamięć wszystkim na długie lata.

Zajęcia trwają dwa tygodnie (11-22 marca), a ich tematy są dobierane indywidualnie w zależności od profilu uczelni. Miejsca rozchodzą się w przeciągu kilku godzin od uruchomienia zapisów, dlatego nie zwlekaj do ostatniej chwili. Nie zmarnuj swojej szansy i zapisz się na szkolenia i warsztaty, a już dziś śledź nasze strony i bądź na bieżąco z DK 2013 na Facebook’u: https://www.facebook.com/drogowskazy

Uwaga! Zapisy rozpoczną się 6 marca! Szczegóły na stronie www.wroclaw.drogowskazykariery.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Seweryn Stawiarski