Wigilia NZS 2012

Wigilia NZS 2012

Członkowie oraz przyjaciele NZS-u, mając już za sobą pracowity grudzień, weszli w 2013 rok w szampańskich nastrojach. Końcówka roku nie tylko w wielkich firmach wiąże się z ciężką i intensywną pracą. Również NZS-iacy dołożyli wszelkich starań, żeby zakończyć ten jakże udany rok w jak najlepszym stylu. Grudzień to czas podsumowań, rozliczeń oraz planów na nadchodzące miesiące, czego i u nas nie zabrakło. Jednak nie samą pracą człowiek żyję, a z racji tego, że NZS jest jak wielka rodzina, nie mogło zabraknąć NZS-owej wigilii, czyli corocznej imprezy, która na dobre zapisała się w kalendarzu naszej organizacji. Tegoroczna edycja przebiegła wprost wspaniale . Nie zabrakło wspólnego łamania się opłatkiem, kolęd, Mikołaja z prezentami, ale przede wszystkim świetnej zabawy i wyśmienitych nastrojów wśród uczestników. Całe to wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie pomoc ze strony Centrum Gastronomicznego Nelson, które znajduje się w budynku D na naszej uczelni. Dzięki uprzejmości takiego partnera jak Nelson NZS-iacy mają za sobą imprezę, która zapadnie w ich pamięci na długie lata. Współpraca była na tyle owocna, że bez wątpienia będzie kontynuowana w najbliższych latach.

NZS-iacy postanowili również świętować wspólnie nadejście Nowego Roku. Frekwencja była znacznie mniejsza niż na wyżej wymienionej imprezie, ponieważ wiele osób postanowiło pozostać o w swoich miastach rodzinnych, mimo to i tak nie zabrakło szampańskiej zabawy. Miejsce nie mogło być inne jak słynny już ‘’Przegubowiec’’. Wspólne karaoke, tańce oraz różnego rodzaju gry sprawiły , że 2012 rok został pożegnany w iście szampańskich nastrojach.

A teraz mamy już nowy, 2013 rok, w którym od samego początku zabieramy się wzmożonej pracy, żeby dołożyć starań, aby był lepszy od minionego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wigilii.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Bartek