DKslider

Drogowskazy Kariery

Drogowskazy KarieryJuż wiosną, rusza kolejna edycja „Drogowskazów Kariery”! Ten ogólnopolski projekt przygotowywany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów,  co roku w całym kraju  przyciąga setki studentów, szukających wskazówek i wiedzy o tym jak rozwiać siebie i swoją karierę.
Podczas Drogowskazów Kariery każdemu oferujemy bezpłatne warsztaty, case studies przeprowadzane przez znane i renomowane firmy. Chcemy ułatwić studentom odnalezienia właściwej ścieżki  kariery i dać im możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami różnych firm. Tematyka warsztatów dobierana jest nie tylko do profilu uczelni ale też na podstawie opinii samych studentów, którzy wypełniają ankietę odnośnie swoich szkoleniowych preferencji. Drogowskazy Kariery co roku cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i mediów oraz pracodawców, którzy mają możliwość pozyskania stażystów, praktykantów czy nowych pracowników.

Tegoroczna edycja odbędzie sie między 11 23 marca 2013. We Wrocławiu projekt powstaje przy współpracy dwóch NZS-ów – Uniwersytetu Wrocławskiego i Ekonomicznego.

Już wkrótce pojawi się więcej informacji, więc zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym profilu na Facebooku i na naszej stronie internetowej http://www.wroclaw.drogowskazykariery.pl/.