slider-wampa-756x250

Wampiriada – wiosenna

Kochani krwiodawcy!

Dzięki Wam Wampiriada po raz kolejny okazała się ogromnym sukcesem! Wspólnymi siłami udało nam się zrealizować projekt, dzięki któremu mogliśmy pomóc wielu potrzebującym.  Jesteśmy dumni, że w ciągu dwóch dni tak wiele osób postanowiło wesprzeć naszą akcję. W środę zarejestrowaliśmy aż 123 spośród Was, z czego do oddania krwi mogły przystąpić 96 osoby. Następny dzień również był niesamowity- zgłosiło się 105 ochotników, a 89 z nich wpuszczono na fotele. Część z Was postanowiła także zapisać się do Banku Dawców Szpiku. Brawo!

Te wyniki pokazują,  że cały czas jesteście gotowi do dzielenia się tym, czego macie w nadmiarze! Dzięki Wam wiemy, że ciągle jest sens organizowania takich akcji. Cieszymy się, że chętnie korzystaliście z porad dietetyka, mierzyliście sobie poziom tkanki tłuszczowej, poziom cukru czy  ciśnienie. Mamy także nadzieję, że na afterwampiriadowym grillu, który odbył się w piątkowe popołudnie, bawiliście się tak samo wspaniale jak my!

Z następną kampanią honorowego krwiodawstwa startujemy już na początku przyszłego roku akademickiego. Dbajcie o siebie i swoje zdrowie! Widzimy się w listopadzie! 😉

Partner Strategiczny

Współpraca

 

Partnerzy


Patroni Medialni

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Michał Lipiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.