Międzyuczelniana Liga Squash’a

Jesteś głodny wrażeń? Kręci Cię rywalizacja połączona z dobrą zabawą? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na Międzyuczelnianą Ligę Squash’a organizowaną przez Wrocław Squash Club!

Mecze rozgrywane będą w systemie grupowym, w około dwutygodniowych odstępach czasu, co pozwoli na wyłonienie najlepszych zawodników oraz przydzielenie punktów zarówno indywidualnych jak i uczelnianych. Zapisy na spotkanie inauguracyjne, w

czasie którego odbędą się pierwsze rozgrywki trwają do północy 10.04.2012r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego imienia, nazwiska, a także uczelni na adres mls@squash.wroclaw.pl. Rozgrywki zakończą się w czerwcu, a najlepsi spośród Was otrzymają cenne nagrody! Co najważniejsze: pierwszy dzień rozgrywek jest całkowicie darmowy! Kolejne spotkania będą wynosić jedyne 15 zł, z możliwością wykorzystywania przy tym posiadanych zniżek lub kart rabatowych!

Jeśli kochasz sport i chcesz sprawdzić swoje umiejętności, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Nie przegap takiej szansy i godnie zaprezentuj siebie oraz swoją uczelnię!