DKslider

Drogowskazy Kariery

Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny, którego misją jest pomoc studentom w kształtowaniu swojej kariery i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

Główne cele projektu:

•  Prezentacja możliwości, jakie mają przed sobą studenci
•  Pomoc w dokonaniu wyboru odpowiedniej ścieżki kariery
•  Ułatwienie skutecznej realizacji wymarzonego scenariusz

Drogowskazy Kariery 2012 dostarczają kompleksowej wiedzy na temat rynku praktyk i możliwości rozwoju własnej kariery (kontakt ze specjalistami danej branży) oraz integrują środowiska polityczne, akademickie i biznesowe.

Kierujemy się hasłem: „Ściśle dopasowani do studenta”, dlatego mamy pewność, że organizowane przez nas wydarzenia będą cieszyć się zainteresowaniem.

Pod adresem http://www.drogowskazykariery.pl/index.php/zapisy/system-zapisow znajdują się zapisy na:

• Warsztaty, Case Studies

Zaproszone do udziału w Programie firmy przeprowadzają na uczelniach praktyczne zajęcia poświęcone określonej tematyce. Studenci rozwiązują problemy pod opieką specjalistów, dzięki czemu mają szansę nabyć umiejętności, które będą dla nich niezbędne w przyszłym życiu zawodowym.

• Debaty, Panele

W czasie spotkań ze znanymi osobami ze świata polityki, nauki i biznesu. studenci mogą uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące różnego rodzaju zjawisk w szkolnictwie oraz na rynku pracy.

Zapraszamy na Drogowskazy Kariery już od 12 do 23 marca 2012