Szablon-pod-slidera

Bal NZS

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich byłych i obecnych działaczy Niezależnego Zrzeszenia Studentów we Wrocławiu na uroczysty bal, którego hasłem przewodnim jest „Inne czasy -te same idee”. Wydarzenie to obejmuje nie tylko dobrą zabawę, której na pewno nie zabraknie, ale ma także inne cele.

Chcemy zaprezentować, czym jest NZS współcześnie, co robi, czym się kieruje i jak działa. Chcemy także poznać historie tych, którzy swoje lata młodości wspominają z łezką w oku (czasem spowodowaną śmiechem), a wszystko to dzięki NZS. Dzięki planowanemu panelowi dyskusyjnemu będziemy mieli okazję wymienić poglądy różnych pokoleń na sprawy, wobec których nie powinniśmy pozostawać obojętni. Wreszcie, chcemy przekonać się, czy duch, który przed laty przyczynił się do powstania NZS-u i kontynuowaniu jego tradycji, jest tym samym, co dzisiaj tli się w naszych sercach na dźwięk tych trzech, skromnych, ale jakże ważnych, literek.

Liczymy także, że kontakty odnawiane przy takich okazjach zbudują solidny fundament i będą stanowiły podstawę do dalszego zacieśniania NZS-owych więzi między pokoleniami.

Harmonogram:

18:00- 19:30 Panel dyskusyjny
19:30-20:00 Przerwa
20:00- 20:30 Kolacja
20:30- 21:00 Prezentacja NZS Dziś
21:00- 04:00 Bal

Cena biletu wynosi 70zł i obejmuje:
Wstęp, posiłek ciepły i zimny, napoje ciepłe i zimne, a także piwo.
Dozwolone jest wniesienie na bal własnego zaopatrzenia wysokoprocentowego.

Osoby towarzyszące są na balu mile widziane, natomiast z powodu ograniczonej liczby miejsc proszę skontaktować się wcześniej z Organizatorem.

Istnieje także możliwość zorganizowania noclegu (dla osób przyjezdnych), szczegółowe informacje nt. szczegółów i kosztów można uzyskać u Organizatora.

W razie pytań, proszę kontaktować się z:
• Magdalena Panasiewicz, magdalena.panasiewicz@gmail.com, kom. 502 731 325, (UE)
• Damian Barański, dam.baranski@gmail.com, kom. 697 231 900, (UWr)
• Krzysztof Hałupczok, krzysztof.halupczok@gmail.com, kom. 791 858 505 (PWr)

Serdecznie zapraszamy!!!

Niezależne Zrzeszenie Studentów