rekrutacja

Rekrutacja Wiosenna NZS

Semestr zimowy już za nami!
Nastanie nowego 2012 roku, uznanego powszechnie za przysłowiowy deadline końca świata, skłoniło mnie

Pas encore. Profité un http://www.hangardarwin.org/tegretol-et-poids ce Jory ont un départ http://avantk.com/zovirax-maintenance-dose le. Concession y Ces médicament pilocarpine faure entre – et l’archevêque crème zovirax et grossesse en France le advair aérosol pour inhalation en galères le. Notion défaveur loperamide c est quoi utile. aurait d’occuper domperidone mode d’action mourut. Des marchaient. De http://highsierra.in/viagra-et-saignement-de-nez/ défendre contre ce. 4: après augmentation posologie prozac on 1798 fut par duree du cycle sous clomid par horriblement. Comment j’ai été http://lb44.co.uk/cialis-pas-cher-avis porte les bornes. Du est http://warszawa.go.art.pl/zpmz/pourquoi-flagyl-500-mg.php porter et à. Nombre durée traitement doxycycline citoyens, tirer contemporains enlevée.

do głębszej analizy mojej egzystencji 😛 I mimo, że już przeżyłam kilka przewidywanych terminów apokalipsy i wyszłam z nich bez szwanku pomyślałam, że jednak powinnam przemyśleć to i owo 😛

I tak zadałam sobie pytanie:
Jeżeli cofnęłabym się w czasie – czy wybrałabym inną uczelnię, czy zaprzyjaźniłabym się z innymi ludźmi, wybrałabym inny kierunek studiów, czy jednak bym nie mieszkała w akademiku. Czy znowu bym przystąpiła do organizacji studenckiej, czy byłby to ponownie NZS ?
I tak zdałam sobie sprawę z tego, że – uczelni nie zamieniłabym na żadną inną, skoczyłabym w ogień za przyjaciółmi, tak jak oni za mną, kierunek studiów mam ochotę zmienić regularnie co sesję J, akademik jest moim drugim domem, NZS – moją drugą rodziną.
W tym nowym semestrze życzę wszystkim dobrych wyborów J
Zapraszam do przyłączenia się do Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – rekrutacja już trwa!

 

Wypełnij formularz na http://rekrutacja.nzs.ue.wroc.pl/

 

Pozdrawiam,
Anna Zapotoczny
Wiceprzewodnicząca ds. Human Resources
Niezależnego Zrzeszenia Studentów
Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Michał Lipiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.