slider-wampa

Wampiariada!

UWAGA!

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym my, studenci Uniwersytetu Ekonomicznego ramię w ramię zmierzamy do jednego z budynków nanaszym kampusie. Niektórzy dążą tam pełni lęku, gdzieś w głębi ich umysłów pojawiają się myśli: „a co jeśli nie dam rady? Co jeśli sprawi mi to ból?” STOP!Od tego momentu wyłączamy wszystkie  obawy!
21 lutego ruszamy z kolejną edycją Wampiriady! Hasłem przewodnim jest „Razem łatwiej”, dlatego nie ma możliwości, aby ktokolwiek poczuł strach albo niepewność! Czynienie dobra rodzi pomiędzy ludźmi niezwykle silną więź, więc jeśli nie chcesz już więcej  czuć się samotny, zdecydowanie powinieneś przyłączyć się do akcji! Kolejnym argumentem przemawiającym za wzięciem udziału w wydarzeniu jest moc atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Mamy dosłownie coś dla każdego! Zaczynając od zaproszeń na spektakle, przez wejściówki na squash’a, zahaczając o różnorakie kursy (nurkowanie, taniec, sztuki walki…), poprzez moc kuponów na usługi w najlepszych lokalach w naszym mieście, a kończąc nagrodą główną czyli kursem prawa jazdy kategorii A lub B! Brzmi niesamowicie, prawda?

Jednak to nie wszystko! Kiedy już zregenerujesz siły i dojdziesz do wniosku, że znów chcesz zobaczyć towarzyszące Ci podczas tego szlachetnego czynu (jakim jest honorowe krwiodawstwo ;)) twarze, spotkamy się na Wampiriadowej imprezie, którą tym razem organizujemy dla Ciebie w Domówce– jednym z najchętniej obleganych klubów we Wrocławiu. W planie konkursy i zabawa do białego rana wyłącznie przy najlepszej muzyce!

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego akcję!

Do zapamiętania:

21-23 luty 2012

godz. 09:00-14:00

hol budynku „Z”.

NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!