pnp

Targi Podróże Nauka Praca

Spędzę je w rodzinnym mieście, lecząc wątrobę i żołądek?
Czy zrobisz w czasie ich trwania coś konstruktywnego?

Z pewnością przeglądanie znanego portalu społecznościowego, oglądanie seriali i marnowanie czasu wydaje się być niesamowicie interesujące, ale Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ma dla Ciebie znacznie lepszą alternatywę – Targi Podróże Nauka Praca, czyli epickie i niezapomniane wakacje życia, możliwość podszkolenia języka, staże, legalną pracę za granicą i zarabianie niezłych pieniędzy!

Dlatego też udaj się 7-8 grudnia 2011 roku do budynku E, gdzie profesjonalne i sprawdzone firmy, zajmujące się wyjazdami typu work&travel, kursami językowymi, praktykami i stażami, będą do Twojej dyspozycji.

Przychodząc na targi masz możliwość:

• wybrania interesującej, indywidualnej oferty;
  • rozmowy z przedstawicielami firm, złożenia dokumentów i zdobycia informacji;
  • znalezienia dobrze płatnej pracy;
  • zdecydowania się na najlepsze, a z całą pewnością niezapomniane, wakacje życia.

Wciąż niezdecydowany?

Pomyśl o doskonałym wpisie do CV, często pierwszym doświadczeniu zawodowym, o nowych kontaktach, przyjaźniach, a nawet związkach, które utworzyły się na tego typu wyjazdach. Zastanów się, jak bardzo osobom, które są już aktywne zawodowo zależałoby na tym, ale nie mają możliwości ze względu na stałą pracę. Ty masz!

Nie zwlekaj więc i nie zmarnuj swoich wakacji. Zwiedzaj świat i ciesz się młodością podczas podróży Twojego życia!

Przyjdź 7-8 grudnia 2011 do budynku E!
Przygoda czeka!