Fight for Children Life

To impreza, na której bawimy się w szczytnym celu.  Nie przechodźmy obok czyjegoś nieszczęścia.

W studenckim gronie poczujmy przedsmak nadchodzących świąt i zróbmy coś dobrego by pomóc innym spędzić te święta równie szczęśliwie jak my, a naszą wspólną zabawą i dobrocią możemy uratowac czyjeś życie.

Oprócz tego na imprezie będzie można zdobyć wspaniałe nagrody od sponsorów między innymi karnety do salonu odnowy biologicznej, na tory kartingowe, do restauracji, pizzerii oraz spotkac wykonawców którzy tak jak my chcą miec wkład w pomoc innym zobaczyc na scenie będzie można miedzy innymi:Wice Wersa DAJNALUZ, INKAUST, YANKESA & MASKOTA.

W organizację akcji zaangażowało się wiele wrocławskich uczelni 18 uczelni publicznych i nie publicznych z Wrocławia.

W czasie imprezy zbieramy kaskę na 14letnią Madzię, chorą na raka. Magda jest osobą otwartą zabawną i gdyby tylko mógła na pewno wpadłaby na imprezę, by pobawić się z nami. Nie chce być obiektem zlitowania, dlatego nie wrzucamy Jej smutnych zdjęć. Fakt jest taki, że Jej rodzice wydają wiele na lekarstwa oraz leczenie więc każdy pieniądz się liczy.

Wiec jeśli wasze serca jeszcze nie zamarzły w ten grundniowy czas postarajcie się zrobic coś dobrego i wspólnie możemy zdziałać cuda.
Pomożecie?

Pokaż że masz serce, a wspólnie możemy zdziałać cuda i uratować ludzkie życie.