Szablon-pod-slidera

Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu

W związku z dynamicznym rozwojem Fundacja Instytut Nauk Społecznych i Ekonomicznych (INES) poszukuje we Wrocławiu osób zainteresowanych podejmowaniem ciekawych wyzwań na stanowiska Praktykanta oraz Stażysty w ramach Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja PSAB-I.

INES jest fundacją, która została założona przez ekspertów z dziedziny rynków i instrumentów finansowych o wieloletnim doświadczeniu praktycznym oraz dydaktycznym. W ramach fundacji działa Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu, której zadaniem jest kojarzenie aniołów biznesu (inwestorów) z przedsiębiorcami/pomysłodawcami poszukującymi kapitału na rozwój swojej działalności.

Ponadto do zadań INES należy: organizowanie konferencji informacyjno-naukowych, szkoleń z zakresu pozyskiwania kapitału zewnętrznego dla przedsiębiorców, wstępna weryfikacja biznesplanów, publikacja analiz, ekspertyz dotyczących kapitału ryzyka w Polsce i na świecie.

Więcej informacji na temat staży i praktyk organizowanych przez INES znajduje się na stronach:

http://kuznia3.ue.wroc.pl/images/stories/staze_listopad_2011/INES_programstazu1.pdf
http://kuznia3.ue.wroc.pl/images/stories/staze_listopad_2011/INES_programstazu2.pdf
http://www.careers.uni.wroc.pl/pl/oferta/6377/
http://www.biurokarier.ue.wroc.pl/oferta/1682/
https://www.biurokarier.pwr.wroc.pl/index.php?p=180&o=1&id=1287


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym, odwołującym się do wymagań oraz zgodą na przetworzenie danych osobowych do dnia 9 grudnia br. na adres marzenawalczuk@ines.org.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop

Komentarze

About Michał Lipiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.