ATP

Akademicki Tydzień Przedsiębiorczości

Akademicki Tydzień PrzedsiębiorczościNiezależne Zrzeszenie Studentów jak co roku zaprasza wszystkich na tydzień profesjonalnych i całkowicie darmowych szkoleń w ramach Akademickiego Tygodnia Przedsiębiorczości. Projekt odbędzie się w dniach 21 – 25 listopada. Każdy zainteresowany szeroko  pojętą tematyką biznesu znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Zastanawiasz się, od czego zacząć, zakładając własny interes? Jak mądrze stawiać pierwsze kroki na arenie biznesu? A może chcesz poznać możliwości finansowania swoich pomysłów i skutecznego zarządzania pieniędzmi? Tego nie dowiesz się siedząc na wykładzie. Przyjdź i poznaj praktyków biznesu, chętnych podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniami. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z przedsiębiorcami i profesjonalnymi szkoleniowcami, którzy pomogą Ci obrać właściwy kierunek na drodze do sukcesu.

Nie sposób dziś obejść się bez znajomości takich zagadnień jak marketing sieciowy, psychologia biznesu czy inteligencja finansowa. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na ten temat, również nie ominą naszych propozycji. Wychodząc Wam naprzeciw zaprosiliśmy specjalistów i doradców z różnych branż, którzy w ciekawy sposób rozwiną obszary Waszych zainteresowań.

Podsumowując – musisz tam być!

Akademicki Tydzień Przedsiębiorczości, 21 – 25 listopad.

Pełna oferta szkoleń i zapisy na www.przedsiebiorczosc.org