wielkie-otrzęsiny-wrocławia

Otrząśnij się po wakacjach!

Nowy rok akademicki rozpocznijmy z hukiem! Już 5 października odbędzie się egzamin z imprezowania, którego nie możesz przegapić – 6. edycja Wielkich Otrzęsin Wrocławia!

Jest to pozycja obowiązkowa każdego szanującego się studenta, a w tym roku z jednym biletem, który wymienisz na opaskę, będziesz miał automatyczny wjazd do ponad 20 najlepszych miejsc na klubowej mapie Wrocławia. Dla pierwszaków to najlepsza okazja do poznania różnorodnych miejsc i wybrania swoich ulubionych, a dla całej okazja do spotkania starych znajomych, bo to impreza, którą łączy wszystkich bez względu na rok, czy kierunek.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda organizacja największej klubowej imprezy w historii Polski “od kuchni”? Wypełnij formularz i weź udział w Wolontariacie WOW! 2011.

Szczegóły na temat imprezy znajdziesz na oficjalnej stronie www.wielkieotrzesiny.pl i fanpage’u wrocławskim oraz ogólnopolskim.

AGENCJA JOYTOWN wraz z NZS-em zaprasza – 5 października!

Bilety na terenie naszej uczelni dostępne będą w Simplexie oraz w Przegubie i Ślężaku, informacja o dokładnych numerach pokoi pojawi się już wkrótce.