Global Management Challenge Poland 2011

Do 20 października trwa rejestracja zespołów studenckich do XII edycji konkursu Global Management Challenge Poland!

GMC jest największą na świecie symulacją biznesową. Krajowe edycje przedsięwzięcia odbywają się obecnie w 33 miejscach na świecie. Ubiegłego roku w konkursie GMC Poland wystartowała rekordowa liczba 600 zespołów, czyli blisko 3000 osób.

W konkursie startują zespoły (3-5 osób) tworzone przez studentów (II – V rok studiów) oraz reprezentantów firm. Każda drużyna przyjmuje rolę zarządu wirtualnego przedsiębiorstwa i, co za tym idzie, odpowiada za podejmowanie strategicznych decyzji we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Podstawowym kryterium wygranej w konkursie jest osiągnięcie najwyższej ceny akcji na wirtualnej giełdzie.

Edycja GMC składa się z: programu treningowego, dwóch etapów, półfinału (rozgrywane on-line) oraz finału krajowego (rozgrywany w ciągu jednego dnia w Warszawie). Dokładny harmonogram konkursu i rejestracja na stronie www.gmcpoland.pl

Korzyści dla studentów startujących w GMC (bezpłatnie dzięki wsparciu Sponsorów): innowacyjna praktyka zarządzania, weryfikacja wiedzy akademickiej, rozwój różnorodnych umiejętności, rywalizacja z profesjonalistami, możliwość nawiązania kontaktu z firmami, nagrody, w tym udział zwycięzców w finale światowym.

Organizator w Polsce: BIGRAM Personel Consulting
Patroni Honorowi: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Narodowy Bank Polski
Sponsorzy: Bank Zachodni WBK, Carrefour Polska, Grupa PZU, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Telekomunikacja Polska
Patroni medialni: Brief, Gazeta Bankowa, MBA Manager, Personel i Zarządzanie